Günümüzde özellikle genel tekstil ürünlerinde sık sık kullanılan karton etiket modelleri, standart bir kartvizit boyutuna sahip olan ve üst taraftan delindikten sonra Kraft iple ürünlere bağlanmakta olan etiket çeşitleridir.

İpsiz bir şekilde de üretilebilen karton etiketler, pek çok çeşitli tekstil malzeme ve materyallerinin satış hizmetleri kapsamında oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır.

Genel ölçüde 350 gram ağırlığında bir kağıt materyalden oluşmakta olan karton etiketler, pek çok çeşitli sektörler içerisinde de oldukça büyük oranda tercih edilmektedir.

Ürünlerin; model isimleri, beden ölçüleri, renkleri, fiyatları ve diğer pek çok çeşitli detaylarını da üzerinde barındıran karton etiketler, normal kağıt etiketlerden daha kalın ve dayanıklı yapısıyla da öne çıkmaktadır.

Profesyonel Seviyede Karton Etiket Ürünleri

Özellikle pek çok çeşitli kıyafet markalarının oldukça yüksek oranda tercih ettiği karton etiket ürünleri, birçok farklı teknik özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Karton etiketler;

  • Standart kartvizit boyutlarındaki ebatları,
  • Nispeten çok daha dayanıklı malzeme kalitesi ve
  • Oldukça seçkin ve farklı tasarımlara uygun yapısı ile öne çıkmaktadır.

Genel olarak özellikle tekstil sanayisinde oldukça yüksek oranda kullanılan ve pek çok çeşitli temel tasarım çizgilerine de uygun yapısı ile dikkat çeken karton etiketler, üzerinde birçok farklı ürün detaylarını da barındırmaktadır.

Genel ölçüde siyah, kahverengi ve sarının pek çok çeşitli tonlarında olmak üzere karşımıza çıkan karton etiketler, istenilen her türlü tarz ve niteliklerde olmak üzere de üretime sunulmuş durumdadır.

Günümüzde pek çok çeşitli üretici markalar bu alanda oldukça nitelikli üretim hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Karton Etiket Malzemelerinde Seçkin Ürün Yelpazesi

Genel ölçüde karton etiket materyallerinde oldukça seçkin ürün yelpazesi ile öne çıkan Barkod Art markamız da kendi sektöründe lider ve öncü firmaların da başında yer almaktadır.

Birçok farklı dizayn ve tasarım çizgilerindeki ürün gamı ile tanınan işletmemiz, kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır.

Pek çok çeşitli markalar için istenilen tarz ve tasarımdaki karton etiketlerin üretim ve satış hizmetleri ile öne çıkan Barkod Art markamız, oldukça zengin bilgi içerikli işletme web sitesine de sahiptir.