Günümüzde en çok tercih edilen etiket türlerinden bir tanesi olan kuşe etiket ürünleri, kendinden yapışkanlı yapısı ile bu noktada en çok tercih edilen etiket modelleri arasında yer almaktadır. Yüzeyi pürüzsüz olan kuşe etiketlerin; barkod yazıcı baskıları da oldukça parlak ve kalıcıdır.

Özellikle son dönemlerde en çok tercih edilen etiket türleri arasında yer alan kuşe etiketlerin bir diğer ismi de sticker etikettir. Barkod etiket türlerinden birisi olması ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olması ile yüksek oranda tercih edilen kuşe etiketler, birçok çeşitli tarz ve modeliyle ön plana çıkmaktadır.

Oldukça Seçkin Seviyede Kuşe Etiket Ürün Gamı

Sadece ülkemizde değil uluslararası çapta da oldukça popüler bir ürün olan kuşe etiket ürünleri; sağlıktan kırtasiye sektörüne, endüstriden sanayiye kadar pek çok çeşitli iş alanlarında da oldukça büyük oranda tercih edilmektedir. Kuşe etiketler;

  • Kendinden yapışkanlı olan yapısı,
  • Oldukça pratik ve kolay kullanımı,
  • Barkod okutma işlemine uygun yapısı,
  • Çok parlak ve pürüzsüz dış yüzeyi ve
  • Kalıcı baskılara olanak tanıması gibi birçok çeşitli teknik özelliklere de sahiptir.

Genel olarak oldukça parlak ve neon renklerde üretilmekte olan kuşe etiketlerin, sade ve tek renklerde olan modelleri de mevcuttur.

Tırnakla kaldırılıp oldukça kolay bir şekilde gerekli bölgeye yapıştırılabilen sticker etiketler, barkod okuma işlemlerinde oldukça pratik kullanımlarıyla da öne çıkmaktadır.

Etiket üretim hizmetlerinde profesyonel markalar tarafından üretime sunulmakta olan kuşe etiketler, çeşitli alışveriş hizmetleri alanında da oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır.

Çeşitli Özgün Renk ve Tasarım Çizgilerinde Kuşe Etiketler

Genel olarak kuşe etiket ürünleri kapsamında oldukça özgün renk ve tasarımları ile öne çıkmakta olan Barkod Art markamız, oldukça seçkin içerikli ürün gamıyla da tanınmaktadır.

İstenilen miktar ve genel ölçülerde birinci sınıf kalitede sticker etiket üretimi ile öne çıkan firmamız, yapışkanlı etiket ürünlerinde oldukça kaliteli malzeme yapısıyla da tercih edilmektedir.

Gün içerisinde Barkod Art marka web sitemiz aracılığıyla pek çok çeşitli etiket ürünlerinin genel satış hizmetleri hakkında doğrudan bilgi edinebilirsiniz.