Günümüzde en popüler etiket türlerinden bir tanesi olan termal etiket ürünleri, toplu şekillerde ve özellikle rulo bazlı olarak satışa sunulmuş durumdadır. Bu etiketler, üzerinde koruyucu bir tabaka barındırmayan ve direkt olarak kağıda termal lamine edilmektedir.

Termal etiketler; sağlık sektöründen sanayiye, genel endüstri hizmetlerinden kırtasiyeye kadar birçok farklı alanda da karşımıza çıkmaktadır.

Direkt olarak kağıda uygulanması özelliği sayesinde yazıcının ısısı ile termal sıvılaşması sağlanan termal etiketler, bu yolla baskının kağıt üzerine alınmasına da olanak tanımaktadır. Günümüzde bu tipte etiket modelleri, genel market hizmetlerinde de oldukça yaygın bir şekilde kullanıma sunulmuş durumdadır.

Oldukça Zengin İçerikli Termal Etiket Ürün Gamı

Günümüzde oldukça yüksek oranda tercih edilmesi ile öne çıkan termal etiket ürünleri, pek çok çeşitli teknik özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Termal etiketler;

  • Üzerinde koruyucu bir tabaka veya katman bulundurmazlar.
  • Doğrudan kağıda uygulandıkları için termal sıvılaşmaya olanak tanırlar.
  • Barkod okuyucular ve barkod okuma sistemlerinin kullanımı için de ideal etiket türüdür.
  • Oldukça kolay ve portatif bir kullanıma sahip olması ile öne çıkmaktadır.
  • Kısa süreli kullanımlar için en ideal etiket türü olma özelliği taşırlar.
  • Dış koşullardan az etkilendikleri için kuru gıda, market ve basit mağazacılık faaliyetleri gibi pek çok çeşitli alanlarda kullanılırlar.

Termal etiketlerin; ısı ve nem gibi ortamlara karşı dayanıklılık açısından farklılık gösteren pek çok çeşitleri de bulunmaktadır. Günümüzde birçok profesyonel üretici firma da termal etiketlerin üretimi alanında oldukça nitelikli hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Birinci Sınıf Kalitede Termal Etiket Ürünleri

Termal etiket ürünleri kapsamında birinci sınıf kalitede ürünleri ile öne çıkan Barkod Art firmamız, oldukça seçkin içerikli ve geniş kapsamlı bir ürün portföyüne de sahiptir.

Özellikle market ve kuru gıda hizmetlerinde yüksek oranda kullanılmakta olan termal etiketlerin satış hizmetlerinde oldukça nitelikli hizmetleri ile öne çıkan markamız, oldukça zengin bilgi içerikli ve geniş donanımlı bir işletme web sitesine de sahiptir.

Gün içerisinde Barkod Art marka web sitemiz üzerinden envaiçeşit etiket ürünleri alanında bilgi edinebilirsiniz.